4 Mart 2015 Çarşamba

Acana neden favori

Acana mamanın benim favori markam olmasının sebebi açıklamak istiyorum. Acana mama'nın hem kendi web sitesinde hem de bir çok internet sitesinde de yazdığı üzere mama içerikleri kedi ve köpeklerin metabolizmalarına uygun. Kesinlikle onların doğal yaşamda tüketmediği bir içerikle karşımıza çıkmıyorlar. Kendileri de zaten doğal yaşam beslenmesini örnek alıyor.

Acana'nın bir diğer güzel yanı kendi çiftliklerinden elde ettikleri ürünleri kullanmaları ve bu ürünlerin tazeliğini korunması için herhangi bir koruyucu madde kullanmamaları. Acana köpek maması ve acana kedi maması çeşitleri kesinlikle etobur beslenmesine uygun  içerikle formüle edilen mamalardır. İnternet üzerinde yaptığım araştırmalar, kullanıcı yorumları tahlilleri ve kendi tecrübelerim sonunda inanıyorum acana gerçekten sağlıklı ve çok iyi bir mama.

Acana ile beslenen kedi ve köpeklerin gerçekten bu mamayı severek yediklerine inanıyorum. Acana kedi ve köpek maması çeşitleri etobur beslenmesine uygun, ataları yırtıcı hayvanlar olan bizim evcil hayvanlarımızın sindirim sistemlerine de uygun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder